Skip to main content Skip to search

Kontakt

DANE ADRESOWE

Eco Steel Processing Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Staszica 27A

64-600 Oborniki / k. Poznań

NIP: 606 009 45 74

REGON:361756095

BIURO

Staszica 27A, Oborniki

Tel. 690-338-343

biuro@espoborniki.pl

Godziny pracy: 8-16

ZAKŁAD PRODUKCYJNY/WYTWÓRNIA

Fabryczna 7, Rogoźno

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy:

– Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Eco Steel Processing Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Obornikach, ul. Staszica 27A
– Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie do celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Dane te zostaną usunięte z zasobów administratora niezwłocznie po udzieleniu Pani/Panu odpowiedzi (wyjątkiem jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych).
– Ma Pani/Pan prawo zażądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
– Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Podane informacje nie będą wykorzystywane do jakiegokolwiek profilowania.

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Eco Steel Processing Sp. z o.o. Sp. k. swoich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.

Biuro


Zakład produkcyjny